Z900RS model 2019

Prawdziwy duch legendy

metaliczny czarny    51 800  

oliwkowy zielony    52 800  

cukierkowy brąz      53 300  

+ Gwarancja PLUS 4 lata

Jeżeli zwykły Z900RS to dla Ciebie za mało sprawdź ofertę najwyższej jakości oryginalnych akcesoriów dedykowanych do Twojego modelu które pozwolą dopasować Twój motocykl do Ciebie i jednocześnie wyróżnić się spośród innych.

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Poczuj autentycznego ducha legendy z lat 70 - kultowego Z1 w nowym modelu Z900RS. Modernistyczna wizja klasycznego motocykla która pozwoli odkryć kierowcy całą esensję z jazdy prawdziwym japońskim motocyklem.

Wybierz kolor

948 ccm

pojemność

111 KM / 11,000rpm

moc maksymalna

98.5 Nm / 6,500rpm

moment maksymalny

4 cyl./ rzędowy

typ silnika

215 kg

masa  gotowego

17 litrów

zbiornik paliwa

835 mm

wysokość siodła

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Nowoczesna technologia harmonijnie skomponowana z klasycznym stylem lat 70-tych. Chromowane wykończenia, analogowe zegary i okrągły reflektor kryją nowoczesny rzędowy silnik z asystentem sprzęgła, multifunkcjonalny wyświetlacz LCD, elektroniczną kontrolę trakcji czy reflektor wykonany w technologi LED. Poczuj ducha legendy i poznaj bliżej nowy Z900RS !

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Show More

Wszytskie elementy są do siebie dopasowane a detale pieczołowicie dopieszczone. Niesamowite malowania wzorowane na lata 70 są dopełnione chromowanymi smaczkami. Nie tylko nowoczesny reflektor LED zyskał okrągły klasyczny wygląd ale i tylne oświetlenie mimo LED wygląda jakby tam dalej była tradycyjna żarówka. Całość dopełają aluminiowe felgi z wąskimi szprychami i polerowanym rantem oraz cienkie polerowane żeberka na bloku cylindrów.

 

Kliknij na wybrane zdjęcie aby zobaczyć się więcej

SETLUS MOTOCYKLE

Autoryzowany dealer Kawasaki