Z 900 model 2019

Powrót legendy

cena  39 900

nowa cena 37 900

PROMOCJA!

+ Gwarancja PLUS 4 lata

Czy można poprawić ideał? Napewno można go dopasować do swoich preferencji. Wyróżnij się z tłumu wydechem Akrapovicia albo popraw komfort podóżowania z wyższą szybą. Spraw aby Twój Z 900 był taki jak Ty.

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Wysublimowane połączenie potężnej dawki mocy z łatwością prowadzenia. Tam gdzie japońska filozofia Sugomi się ziszcza poczujesz niesamowie wrażenia trudne do opisania. Japońscy inżynierowe stworzyli bestię gotową w każdej chwili do skoku jednocześnie będącą  potulną jak domowy kot.

Poznaj sam nakeda roku 2017!

Wybierz kolor

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

948 ccm

pojemność

125 KM / 9,500rpm

moc maksymalna

98,6 Nm / 7,700rpm

moment maksymalny

4 cyl./ rzędowy

typ silnika

210 kg

masa  gotowego

17 litrów

zbiornik paliwa

795 mm

wysokość siodła

Z 900  to coś więcej niż motocykl bez owiewek. To gwarancja maksymalnej zabawy dzięki wyjątkowemu czterocylindrowemu silnikowi zamontowanemu w lekkiej ramie ze świetnym zawieszeniem i wydajnymi hamulcami. Prawdziwa radość z jazdy dzięki najwyższemu kunsztowi pracy japońskich inżynierów bez sztucznych wspomagaczy elektronicznych!

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Show More

Agryesywny styl łączy się z eleganckim wyglądem podkreślanym przez takie smaczki jak odkryta kratownicowa rama czy wyróżniające się kolektory wydechowe. Smukły wygląd i funkcjonalna piękność powodują, że możesz zakochać się w tym motocyklu od pierszego wejrzenia.

 

 

Kliknij na wybrane zdjęcie aby zobaczyć się więcej

SETLUS MOTOCYKLE

Autoryzowany dealer Kawasaki

Niskie siedzenie

Niska wysokość siedzenia, smukła sylwetka oraz idealne wyważenie sprawia że nawet niedoświadczony i niepewny kierowca z łatwością poradzi sobie z opanowaniem motocykla.