Z 900 model 2019

Powrót legendy

cena  39 900

nowa cena 37 900

PROMOCJA!

+ Gwarancja PLUS 4 lata

Czy można poprawić ideał? Napewno można go dopasować do swoich preferencji. Wyróżnij się z tłumu wydechem Akrapovicia albo popraw komfort podóżowania z wyższą szybą. Spraw aby Twój Z 900 był taki jak Ty.

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Wysublimowane połączenie potężnej dawki mocy z łatwością prowadzenia. Tam gdzie japońska filozofia Sugomi się ziszcza poczujesz niesamowie wrażenia trudne do opisania. Japońscy inżynierowe stworzyli bestię gotową w każdej chwili do skoku jednocześnie będącą  potulną jak domowy kot.

Poznaj sam nakeda roku 2017!

Wybierz kolor

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

948 ccm

pojemność

125 KM / 9,500rpm

moc maksymalna

98,6 Nm / 7,700rpm

moment maksymalny

4 cyl./ rzędowy

typ silnika

210 kg

masa  gotowego

17 litrów

zbiornik paliwa

795 mm

wysokość siodła

Z 900  to coś więcej niż motocykl bez owiewek. To gwarancja maksymalnej zabawy dzięki wyjątkowemu czterocylindrowemu silnikowi zamontowanemu w lekkiej ramie ze świetnym zawieszeniem i wydajnymi hamulcami. Prawdziwa radość z jazdy dzięki najwyższemu kunsztowi pracy japońskich inżynierów bez sztucznych wspomagaczy elektronicznych!

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Show More

Agryesywny styl łączy się z eleganckim wyglądem podkreślanym przez takie smaczki jak odkryta kratownicowa rama czy wyróżniające się kolektory wydechowe. Smukły wygląd i funkcjonalna piękność powodują, że możesz zakochać się w tym motocyklu od pierszego wejrzenia.

 

 

Kliknij na wybrane zdjęcie aby zobaczyć się więcej

SETLUS MOTOCYKLE

Autoryzowany dealer Kawasaki