Z1000R Edition model 2017

Kiedy zwykły supernaked to za mało

cena  64 900

nowa cena 52 000

WYPRZEDAŻ!

+ Gwarancja PLUS 4 lata

Kiedy poczujesz, że zwykły "duży Zet" jest dla Ciebie zbyt mało autentyczny odkryj Z1000R Edition. Zmierz się z mocą besti w jeszcze bardziej ekstremalnym wydaniu i pozwól sobie ją oswoić.

Wybierz kolor

1043 ccm

pojemność

142 KM / 10,000rpm

moc maksymalna

111 Nm / 7,300rpm

moment maksymalny

4 cyl./ rzędowy

typ silnika

221 kg

masa  gotowego

17 litrów

zbiornik paliwa

815 mm

wysokość siodła

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Diabeł tkwi w szczegółach a w Z1000R Edition  jest ich jeszcze więcej. Ten bezkompromisowy twardziel w wersji R Edition został stworzony dla naprawdę "niegrzecznych łobuzów". Do poskromienia prawdziwego czterocylindrowego rzędowego silnika nie ograniczonego żadnymi elektronicznymi asystentami służy nam jedynie zdrowy rozsądek i kultowy układ hamulcowy Brembo z zaciskami M50.

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Show More

Wiemy, że personalizacja ma znaczenie. Zapoznaj się z oryginalnymi akcesoriami Kawasaki, stoworzonymi aby Twój Z1000R Edition wyglądał dokładnie tak, jak chcesz, aby zadbać o Twój spokój ducha.

 

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Z1000R  przypomina bestię gotową do skoku która nawet gdy grzecznie stoi budzi duży respekt. LEDowy przedni reflektor dzięki niskiemu umieszczeniu tworzy przedłużenie linii zbiornika co nadaje futurystyczny wygląd. Układ wydechowy w stylu rozwiązań stosowanych w quadach tworzy zwartą sylwetkę a obniżona kanapa nietuzinkowo wykończona nadaje agresywny wygląd jednocześnie ułatwiając kontrolę na pojazdem. W wersji R Edition odkryjesz wyjątkowe malowanie zaprojektowane specjalnie aby podkreślić ekskluzywność tej wersji.


 

Kliknij na wybrane zdjęcie aby zobaczyć się więcej

SETLUS MOTOCYKLE

Autoryzowany dealer Kawasaki