Versys-X 300 model 2018

Każda droga kiedy tylko zapragniesz

cena 24 900

Bogate dodatkowe oryginalne wyposażenie nada motocyklowi poważnego wyglądu. Jednocześnie akcesoria poprawią komfort jazdy i dostarczą więcej radości z jazdy w każdych warunkach. Sprawdź ofertę akcesoriów do Twojego nowego Versys-X 300.

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Przygoda za miastem czy dojazd do pracy - Versys-X 300 łączy wszystkie drogi żadnej nawierzchni się nie boi. Idealne połącznie wyglądu nawiązującego do dużych motocykli turystycznych z łatwością prowadzenia i niskim kosztami eksploatacji.

Nowoczesny i niezawodny rzędowy silnik zamontowany w sztynwej szkieletowej ramie w zestawieniu z zawieszeniem o zwiększonym skoku tworzy motocykl sprawdzi się zarówno w mieście jak i nie boi się wyprawny na nieutwardzone szlaki. Wysoka szyba, obszerna i wygodna kanapa oraz szeroka kierownica w połączeniu z silnikiem oddający płynnie moc już od samego dołu oferują komfort i łatość proawdzenia stylowego Versys-X 300.
 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Show More

Obszerne przednie osłony z dużą przednią szybą i zwarta podwyższona konstrukcja to cechy dzięki którym Versys-X 300 wydaje się być o wiele większym motocyklem niż może świadczyć o tym pojemność silnika. Jego wygląd z daleka zdradza aspracje motocykla zarówno do komfortowej jazdy po drodze jak i sprawiania radości na bezdrożach.

 

Kliknij na wybrane zdjęcie aby zobaczyć się więcej

SETLUS MOTOCYKLE

Autoryzowany dealer Kawasaki