Doświadczenie przychodzi z wiekiem. Pomyśl o prostym i ponadczasowym uroku nowego klasyka Kawasaki. Proste, czyste wartości nigdy nie wychodzą z mody, a W800 jest ich esencją w motocyklowym świecie. Dwucylindrowy silnik w układzie rzędowym i przykuwająca uwagę stylistka sięga swą tradycją do kultowego modelu W1 z lat 60-tych XX wieku. Nigdy nie zapomnisz pierwszego doświadczenia z Kawasaki W800.

Klasyczne detale


W800 nie jest tylko produktem, on jest rękodziełem. Metal i lakierowane części błyszczą tam, gdzie zazwyczaj znajduje się plastik lub podstawowe wykończenie, a pod skórą - prawdziwa perła inżynierii, doskonała jakość i szczera uwaga poświęcona detalom.

Wielka ucieczka

Wybierz blask i styl modelu W800 Cafe lub modne, czarne wykończenie wersji W800 Street - obydwa są paszportem do czystej, motocyklowej przyjemności i sprawiają,że posiadanie tego motocykla jest prawdziwym powodem do dumy.

Klasyczne, motocyklowe emocje

Złap esencję klasycznej jazdy motocyklem na W800. Ucieknij współczesnym troską i delektuj się prostą przyjemnością, którą oferują te dwa koła, dwa cylindry i jedno pragnienie, aby czerpać radość z jazdy.

Dobre powody, aby wybrać 

Kawasaki W800:

773 ccm

pojemność

48 KM 

moc maksymalna

63 Nm 

moment maksymalny

217 kg

masa  gotowego

  • doskonałe proporcje i stonowana elegancja obok której nikt nie przejdzie obojętnie

  • wysoka jakość i dbałość o szczegóły wykończenia

  • przyjazny silnik rwący do jazdy już od najniższych obrotów

  • japońska trwałość i niezawodność

Gotowy, aby poznać bliżej Kawasaki W800?

Dowiedź się więcej o tym ponadczasowym klasyku:

SETLUS MOTOCYKLE

Autoryzowany dealer Kawasaki