Z 900 model 2020

Stworzony do dominacji

cena  wkrótce

Z900 nie może być kompletny bez Twojego osobistego wkładu. Ulepsz, ochroń i zmodyfikuj swój Z900 korzystając z szytych na miarę, oryginalnych akcesoriów Kawasaki, które posiadają fabryczną gwarancję i są wypróbowanymi, przetestowanymi i godnymi zaufania częściami, na których możesz w pełni polegać.

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Niekwestionowany mistrz wagi średniej łączy oszałamiający  wygląd z zaawansowaną technologią oraz dobrze znanym czterocylindrowym silnikiem. Jeżeli pragniesz dobrej zabawy, pełnej swobody i precyzyjnego wyczucia motocykla chwyć mocno za kierownicę i czerp maksymalną przyjemność z jazdy.

Wybierz kolor

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

948 ccm

pojemność

125 KM / 9,500rpm

moc maksymalna

98,6 Nm / 7,700rpm

moment maksymalny

4 cyl./ rzędowy

typ silnika

212 kg

masa  gotowego

17 litrów

zbiornik paliwa

820 mm

wysokość siodła

Jeżeli szukasz gwarancji maksymalnie dobrej zabawy to wybór jest tylko jeden. Połączenie czterocylindrowego rzędowego silnika dostarczającego imponującego momentu obrotowego przy niskim i średnim zakresie oraz charakterystycznego dla serii Kawasaki Z przyspieszenia w  górnym zakresie z intuicyjnie prowadzącym się podwoziem oraz nowoczesną elektroniką jak zaawansowana kontrola trakcji czy tryby jazdy tworzy idealny fabryczny street-fighter wagi średniej.

 

Kliknij na wybrany element aby dowiedzieć się więcej

Show More

Agresywny desing łączy w sobie szereg subtelnych akcentów i sprytnych detali, tworząc nowy oszałamiający Z900. W unikalnej ostrej i dynamicznej stylistce można  odnaleźć dziedzictwo legendarnej rodziny Zet. Agresywna stylistyka jednoznacznie wskazuje na jego przeznaczenie. Niczym zwierzę gotujące się do skoku, ten motocykl gotowy jest do  podjęcia wyzwań na drodze.

Kliknij na wybrane zdjęcie aby zobaczyć się więcej

Brak produktów.

Brak produktów.

Brak produktów.

Brak produktów.

SETLUS MOTOCYKLE

Autoryzowany dealer Kawasaki